Spotkajmy się w sercu WAŁBRZYCHA

A może spacerkiem na coś pyszego? Znajdujemy się w parku Sobieskiego położonym między trzema dzielnicami: Śródmieściem, Nowym Miastem i Starym Zdrojem. Tylko u nas możesz delektować się unikatowym widokiem na centrum miasta i zjeść na prawdę dobrze. 

sala widokowa w restauracji Harcówka w Wałbrzychu
sala widokowa w restauracji Harcówka w Wałbrzychu
Przykładowe danie z restauracji Harcówka w Wałbrzychu

RESTAURACJA

Zapraszamy na świeżo przygotowywane dania inspirowane kuchnią polską. Gotujemy z pasją, proponujemy nowe odsłony znanych i lubianych potraw. 

PASZTET Z WHISKY

25zł

pasztet z wątróbki drobiowej z nutą Jacka Daniels’a, podawany na sosie gruszkowym z kurkami

SZNYCEL PO ŚLĄSKU

46zł

z jajkiem sadzonym oraz sosem pieczarkowym, młode ziemniaki z koprem lub frytki oraz młoda kapusta

FILET Z PSTRĄGA

45zł

na risotto z borowikami

MIX SAŁAT Z PIECZONĄ DYNIĄ

26zł

oliwkami czarnymi, ziarnami dyni oraz warzywami sezonowymi oraz sosem winegret

NASZA OFERTA

Organizujemy rozmaite imprezy okolicznościowe. Staramy się indywidualnie podejść do potrzeb naszych klientów, ponieważ Wasze zadowolenie jest dla nas naprawdę ważne. Zapoznaj się z naszą ofertą, sprawdź szczegóły lub skontaktuj się z nami.

sala imprez w restauracji Harcówka w Wałbrzychu
Zamek Książ atrakcja turystyczna restauracji Harcówka w Wałbrzychu

foto – LOT Aglomeracja Wałbrzyska / Marcin Jagiellicz

OKOLICZNE ATRAKCJE

Polecamy zobaczyć ciekawe miejsca w Wałbrzychu. Niedaleko nas znajdują się m.in. trzeci co do wielkości zamek w Polsce- Książ wraz z Palmiarnią i Stadniną Koni, perełka turystyki przemysłowej- Stara Kopalnia, wyjątkowe Muzeum Porcelany oraz wiele innych. Oczywiście po tych wszystkich atrakcjach możesz posilić się i miło spędzić czas w Harcówce.

WIGILIA FIRMOWA

Wigilia Bożego Narodzenia zbliża się coraz większymi krokami. W naszej Restauracji istnieje możliwość zorganizowania spotkania wigilijnego dla pracowników.

Ceny zaczynają się od 70 zł od osoby.

Dysponujemy 3 salami:
– sala imprezowa – maks 30 osób
– sala widokowa – maks 30 osób
– sala barowa – maks 16 osób

Oferta wigilii firmowej w restauracji Harcówka

MIŁE SŁOWA NASZYCH GOŚCI

Klimatyczne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi, bliskimi czy samemu podziwiając Wałbrzyskie widoki. Lokal oferuje szeroki wybór piw z browaru Sowiego i Za miastem, różne napoje, kawę, drinki, ciasta oraz pyszne niebanalne dania. Mają też smaczne frytki z przyprawami gruzińskimi, idealne do piwka! Harcówka jest przyjazna zwierzętom, więc podczas spaceru z pieskiem, można bez problemu wejść do środka. Na pewno będę tam wracać! 😊

JULIA KAMIŃSKA

Harcówka jako miejscówka na Górze Parkowej, jest wzmiankowana już przed II wojną. Obecnie mieści się tam klimatyczna restauracja z miłą obsługą, w której można smacznie zjeść obiad i deser tudzież napić się regionalnego piwa.
Parzona kawa jest doskonała, a pita wraz ze słodkim deserem wyśmienita. Z okien jak i z tarasu roztacza się przepiękna panorama Wałbrzycha z otaczającymi go górkami.

ED SZYMAŃSKA

Trafiliśmy do Harcówki przypadkiem, chcieliśmy zjeść śniadanko i to miejsce było otwarte w niedzielę od 10:00.
Całe szczęście pyszne śniadanie, kawka i piękne widoki, spacer, punkty widokowe, piękny park. Polecam ❤️

MARZENA ŚNIECHOWSKA

Bardzo ładnie odrestaurowane, historyczne miejsce z bardzo dużym potencjałem na mniejsze i większe spotkania. Widok przepiękny. Piwa smaczne. Dań nie próbowałam, ale prezentowały się zachęcająco na talerzach innych gości 😉 Ceny umiarkowane.

KATARZYNA

Instagram @harcowka

tło kremowe
tło kremowe
tło kremowe
tło kremowe